Gedore 3 Piece Pliers set (R28002003) | 3301155
Regular price R 1,209.00 ZAR
Regular price Sale price R 1,209.00 ZAR
Sale Sold out
VAT included.
SKU:T4-3301155
View Product details
product-img
Regular price R 1,209.00 ZAR
VAT included.
Features & Benefits:
  • Induction-hardened cutting edges
  • 2-component-handle for a hands-friendly transfer of force
  • Chrome-vanadium steel
Contents:
  • Combination pliers 180 mm
  • Side cutter 160 mm
  • Telephone pliers, straight 200 mm